ÁLLÁSAJÁNLATAINK

INGATLAN KÖZVETÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK!

Az ingatlan közvetítés területén több éve sikeresen működő

Pest House Ingatlan Iroda

azonnali kezdéssel munkatársakat keres a Budapest VII. - XIII. kerületi irodájába.

Amit nyújtani tudunk:
- Alapfizetés + jutalék
- Kimagasló, teljesítmény arányos jövedelem
- Korlátlan hirdetési lehetőség
- Jól felszerelt irodai háttér
- Fiatalos, jó hangulatú irodai légkör
- Céges telefon
- Rugalmas, kötetlen munkaidő
- Szakmai képzés

Amit Tőled várunk:

- Vállalkozói szemlélet

- Határozott megjelenés
- Jó kommunikációs készség
- Talpraesettség, rátermettség
- Jó munkabíró képesség
- Önálló munkavégzés
- Számítógépes-, Internet ismeret
- Minimum középfokú végzettség

A munkatárs feladatai:
- Eladó - Kiadó lakások felkutatása
- Érdeklődők részére történő bemutatása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Szakmai tapasztalat, előképzettség nem szükséges, betanítunk.

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: pesthouse@gmail.com

BELVÁROSI IRODÁNKBA TELEFONOS - IRODAI MUNKÁRA RÉSZ MUNKAIDŐBEN  MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Az ingatlan közvetítés területén több éve sikeresen működő Pest House Ingatlan Iroda azonnali kezdéssel munkatársat keres a Budapest VII.kerületi irodájába.

- Rugalmas munkaidő

- Tapasztalat, hasonló, telemarketinges, telesales munkatarületen

- Tulajdonosok telefonos megkeresése (meglévő adatbázisból, illetve hideg hívással)
- Időpont egyeztetés a megbízás megkötéséhez
- Irodai - adminisztrációs munka

BUDAPEST ingatlanközvetítője! 1075 Budapest, Holló u. 3-9/A         További irodánk: 1132 Budapest, Visegrádi utca 80/B fszt.
780 5205 06 20 962 5889 801 2721 pesthouse@gmail.com